ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا رامین دلاوری کلاهبردار

مراقب کلاه برداران باشید


شخصی بنام رامین دلاوری که دفتری بنام خدمات مهاجرتی دلاوری در کالیفرنیا دارد، در مقابل خدمات ویزای آمریکا مبادرت به اخذ مبالغ کلان از هموطنان عزیز می نماید. نکته جالب توجه اینجاست که ایشان برای ویزای تحصیلی مبالغ 3000 تا 6000 دلار دریافت می دارند و از دانشگاه های غیر معتبری چون National University یا Pacific States University با هزینه 65 دلار اقدام به دریافت پذیرش می نمایند. 

تجربه شخصی:

من که از دانشگاه ناسیونال یونیورسیتی در کالیفرنیا پذیرش داشتم به هنگام مصاحبه در سفارت آمریکا به خانم مصاحبه کننده گفتم که این دانشگاه یکی از دانشگاه های خوب کالیفرنیا است. ایشان هم پوزخندی زدند و گفتند که I don't think so و بعد هم بنده را رد کردند. 

چند روز طول کشید تا به خودم بیایم و تازه متوجه شدم که جناب دلاوری چه کلاهی بر سرمان گذاشته است. ایشان حدود 4500 دلار از من گرفته برای من از یک دانشگاه نا معتبر به هزینه 65 دلار پذیرش گرفته است که نتیجه ای جز رد ویزا در هنگام مصاحبه ندارد. 

از دوستان عزیز که می خواهند در آمریکا تحصیل کنند درخواست می کنم که خودشان اقدام کنند و فریب چنین آدمهایی را که کلاه برداران واقعا حرفه ای هستند نخورند.

دوستانی که قصد تحصیل در آمریکا را دارند:

1. اطلاعات مورد نیازتان را در فوروم سایت هایی مثل applyabroad.org و سایت های مشابه به دست بیاورید. مطمئن باشید که اطلاعاتی که خودتان بدست می آورید از اطلاعات 100 تا وکیل کلاه بردار با ارزش تر است.

2. از یک دانشگاه نسبتا معتبر پذیرش بگیرید.

3. پذیرشی که می گیرید به رشته قبلیتان و یا کارتان ارتباط داشته باشد.

4. همیشه به عقل تان مراجعه کنید و فریب کسانی را که می گویند « من براتون در عرض 60 روز ویزا می گیرم، من شما رو در عرض دو ماه به آمریکا می یارم » را نخورید.


موفق باشید

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم بهمن ۱۳۹۱ساعت 18:25  توسط   |